KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14505059
nr 1450 5059
signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 50x60, yttermått inklusive ram: 52x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:04:52
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm